O mé maličkosti

Základní informace

Jsem cestovatelka, amatérská fotografka a tvůrkyně videí, jablečná zaměstnankyně, přítelkyně, milující sestra a hlavně kamarádka.


  • Moje jménoAnna
  • Moje příjmeníVeverková
  • Datum narození10. 11. 1988
  • Emailová adresa
  • Fotografické portfolio
  • Hradec Králové + Pardubice
  • zasnoubená

Moje zaměstnání

Momentálně pracuji v malé rodinné firmě, která dělá do jablek. Jedná se o zábavnou a velmi perspektivní práci, ve které se díky různorodosti pracovních činností nestačím ani chvilku nudit. Jsem ráda, že můžu říct: "Moje práce mě baví".


Technička

Má hlavní pracovní náplň je práce klasického servisního technika. Štourám se jak v jablečném hardwaru, tak v softwaru. Diagnostikuji, montuji, čístím a měním vše - co je potřeba.


Správkyně webu a sociálních sítí

Už od střední školy je mým koníčkem tvorba webu. U kódování stránek jsem zůstala a díky tomu se touto činností úspěšně přiživuji. Dále spravuji také pár stránek na sociálních sítích.


Příjemná školitelka

Považuji se za trpělivou, srozumitelně vysvětlující a příjemnou školitelku. Kdo mě zná, určitě tyto slova potvrdí :).


Fotografka

Zaměřuji se spíše na portrétovou fotografii. Kladu především důraz na přirozené úpravy, žádné porcelánové panenky u mě nenajdete :).
Portfolio najdete na: http://annaveverkova.cz/Moje školní vzdělávání

Mám vystudovanou střední školu v Pardubicích. Konkrétně se jedná o Anglické gymnázium Pardubice, SOŠ a VOŠ Pardubice - oborem Informatika v ekonomice.

Úspěšně jsem dokončila bakalářské studium v Hradec Králové a to oborem Aplikovaná informatika.


Líbí se vám moje stránky, fotky, videa?

Rádi byste se pochlubili videem na profesionání úrovni? Potřebujete pěkné fotky pro vás Instagram? Nevíte si rady s internetovou prezentací? Kontaktujte mě: